Лекції роботодавців

Сьогодні, 16 вересня 2020 року, на кафедрі електротехніки та електромеханіки директор НВО «Профіль» к.т.н. Нехаєв М.Є. дав лекцію для здобувачів третього освітнього рівня, які навчаються за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».  Тема лекції «Перспективи використання сучасних електромеханічних систем у прокатному виробництві».

Лекція була побудована на основі кейс-технологій з використанням мультимедійних засобів навчання. На своїй лекцій Микола Євгенійович на конкретних прикладах ознайомив здобувачів з вимогами, які ставляться до сучасних електроприводів прокатного виробництва, та, залучаючи здобувачів до діалогу й дискусії, за допомогою класичних і новітніх підходів у теорії керування запропонував рішення, що задовольняють суперечливим вимогам сучасного виробництва. Здобувачі з великою зацікавленістю слухали доповідь представника виробництва та жваво приймали участь у обговоренні винесених на лекцію питань, висловлюючи свої думки щодо задач поліпшення якості випускаємої продукції засобами електроприводу, підвищення його енергоефективності та створення енергоощадних виробництв взагалі.

Наприкінці лекції к.т.н. Нехаєв розповів про відкриті проблеми, що стоять перед його виробництвом та намітив можливі напрямки затребуваних промисловістю наукових досліджень.

Після лекції і лектор і слухачі висловлювали взаємні позитивні емоції від проведеного заходу та сподівання на продовження спілкування та співробітництва у науковій сфері.