Головна сторінка

Вимоги до оформлення робіт


 Наукові роботи повинні бути оформлені відповідно до Положення Про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей"

(наказ Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605 п.3).

Представлення макетів і натурних зразків не допускається.

Наукові роботи, подані на Конкурс з порушенням вимог Положення, до участі у Конкурсі не допускаються та за рішенням конкурсної комісії знімаються з розгляду.

На титульному аркуші розміщуються:

  • шифр;
  • назва роботи;
  • назва напряму конкурсу, за яким виконана робота;
  • секція
  • рік виконання роботи.

Роботи приймаються до участі у Конкурсі до 2 березня 2019р. за адресою:

51918, м. Кам’янське,
вул. Дніпробудівська, 2. Дніпровський державний технічний університет.
Кафедра електротехніки та електромеханіки

Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром.

В окремому запечатаному пакеті під тим самим девізом у роздрукованому вигляді українською мовою подаються відомості про автора (авторів) та наукового керівника роботи.

За вимогами Положення про Конкурс, при заповненні відомостей про авторів обов'язково вкажіть дійсну електронну поштову скриньку, на яку буде надіслано повідомлення з запрошенням до участі у конференції. 

До кожної наукової роботи додаються:

  1. електронні версії студентської роботи та відомості про авторів надіслані на поштову скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  **. В темі листа вкажіть назву ВНЗ та с словосполучення Конкурс_2019. (Приклад: КремНУ_конкурс_2019).
  2. анотація наукової роботи, оформлена відповідно до Додатку І до Порядку проведення Конкурсу. Анотація до роботи повинна відображати її актуальність та отримані автором(ами) наукові або науково-практичні результати;
  3. рішення Вченої ради вищого навчального закладу про представлення роботи на конкурс (якщо перший тур не проводився);
  4. акти про впровадження результатів роботи, копії патентів, статей автора тощо (якщо є).

Приклад оформлення роботи та шаблон документу (MS Word).

Отримати більш детальну інформацію щодо конкурсу можна за телефоном робочої групи (066)-000-79-74 (з 10  16 години по буднях) або написавши на листа на поштову скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

**- для уникнення непорозумінь та з метою підвищення оперативності опрацювання робіт.