Вимоги до оформлення тез


 До початку роботи підсумкової конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Електротехніка та електромеханіка» планується видати спеціальний випуск «Збірки наукових праць ДДТУ» з реферативною інформацією про подані на конкурс наукові роботи .

 

Правила підготовки та оформлення друкованих матеріалів.

Починаючи з 2016/2017 н.р. подання тез доповідей підсумкової конференції здійснюється в електронному вигляді у форматі TEХ(LATEX) (*.tex).

Зверніть увагу. Матеріали тез офрмлені у форматах DOC, DOCX, RTF, ODT і т.п. не розглядаються і не приймаються.

Нижче наведено посилання на інструкцію з оформлення матерів тез.

Обсяг матеріалів – 1-2 сторінки. Остання сторінка заповнена не менше ніж на 75%. 

Тези повинні містити інформацію про:

 • автора(ів) (виключно студента(ів));
 • вищий навчальний заклад в якому навчаються автор(и);
 • місто розташування ВНЗ;
 • Назву тезисів (повинна співпадати з назвою роботи, що подана на конкурс);
 • Зміст тез структурно повинен складатися з наступних розділів:
  1. Вступ;
  2. Мета роботи;
  3. Матеріали і результати дослідження;
  4. Висновки;
  5. Література.

Посилання в тексті на літературу в порядку вживання у квадратних дужках. Оформлення посилань згідно з державним стандартом ДСТУ ГОСТ 7.1:2006.

Правильно оформити посилання можуть допомогти онлайн ресурси за наступними адресами:

 1. http://vak.in.ua/
 2. http://matmod.dp.ua/bibliography/

Оргкомітет конкурсу залишає за собою право відхилити подану реферативну інформацію у випадку відсутності в ній наукової чи практичної новизни або невідповідності до наведених вище правил оформлення.

 1. ШАБЛОН ОФОРМЛЕННЯ ТЕКСТУ ТЕЗ. - Містить файл стилю (dstu.sty), а також приклад файлів оформлення тез доповідей. Доповнений прикладами використання рисунків, формул та літератури.
 2. Пакет стилю який необхідно включити в текст файлу тез (dstu.sty)- Використовувати за бажання оформлювати тези самостійно відповідно до інструкції.
 3. Коротка інструкція з оформлення в онлайн редакторі - Покрокова інструкція по оформленню тез доповідей для початківців з ілюстраціями.

Надсилайте підготовлені матеріали у вигляді ZIP архіву, ім’я якого має наступний формат: Слово «тези», підкреслення «_», рік "2017", підкреслення «_», скорочена назва ВНЗ, підкреслення «_», прізвище автора(ів) на email   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Приклад: тези_2018_ДДТУ_ Рицкий.zip

ДРУКУВАТИСЯ БУДУТЬ ЛИШЕ ТЕЗИ ТИХ АВТОРІВ, СТУДЕНТСЬКІ РОБОТИ ЯКИХ ОТРИМАНІ ОРГКОМІТЕТОМ!

Контактні телефон робочої групи (066)-000-79-74 (з 10  16 години по буднях).

Поточна інформація, щодо надходження та публікації поданої реферативної інформації знаходиться на сайті конкурсу за адресою: http://elm-dstu-edu.org.ua/db/