Випускники кафедри

Курбанов А.Н.

Курбанов О.М., дир. Дніпровського энергетичного технікуму

Курбанов Олександр Миколайович, директор Дніпровського енергетичного технікуму

Вступив в Дніпродзержинський металургійний завод-втуз ім. М.І. Арсенічева в 1966 році відразу і успішно закінчив вже Дніпродзержинський індустріальний інститут ім. М.І.Арсенічева в 1972 році.

У ці роки кафедра електроприводу була однією з провідних кафедр діі, а спеціальність "Електропривод і автоматизація промислових установок" була найбільш престижною в навчальному закладі.

Після закінчення інституту, через роки, на зустрічах з одногрупниками ми завжди тепло і душевно згадуємо про Вас - наші викладачі. Це Ваша заслуга, що всі ми працюємо за обраною спеціальністю і все на електротехнічних посадах. При вирішенні важливих, доленосних питань кар'єрного росту, побутових і сімейних ми радимося з Вами. Отримавши пропозицію перейти на викладацьку роботу в технікум насамперед я пішов на зустріч і "благословення" до Н.І.Коржу і В.М.Мамедову.

Спасибі Вам, дорогі, шановні викладачі кафедри ЕП тих далеких 70-х років, довголіття, творчих успіхів Вам.

Василенко Євген Вікторович, електровипробувач, КБ "Південне" ім. М.К. Янгеля.

З 2002 по 2007 навчався в ДДТУ на енергетичному факультеті, спеціальність "Електричні системи і комплекси транспортних засобів". Закінчив університет з відзнакою.

Запуск ракеты в Казахстане

З 2007 року по теперішній час працює інженером електровипробувачем управління ракети-носія "Зеніт" в конструкторському бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля. системи Брав участь в підготовці до пуску і пуску ракет космічного призначення з космічними апаратами "Спектр-Р", "IntelSat-18", так само в випробуваннях складових частин космічного ракетного комплексу з ракетою-носієм "Зеніт" і новим розгінним блоком "Фрегат".

Тот самый "Союз", на котором улетел Гагарин

У прямі

обов'язки входить авторський супровід за виготовленням вироби, проведення випробувань готового виробу і випуск звітів про готовність вироби до експлуатації.